Copyright © 2013 ING ROWAN
222223.jpg

MS Word pro začátečníky

Seminář je určen: Všem, kteří se chtějí naučit pracovat s programem MS Word 2013 či už pro domácí nebo firemní účely.
Cíl semináře: Je poskytnout ucelené informace o programu MS Word a jeho funkcích.. Základní  seznámení s MS Word pro každodenní využití.
Cena Semináře: 1 299,- Kč bez DPH ( 1 527,-s DPH)
Na každé ďalší školení  nebo za druhého účastníka získate slevu 10%.
Termín: Otevírá se mněsíčně
Místo konání: Seminář probíha přes Skype. V pohodlí Vaši kanceláře nebo domova získáte mnoho informací a návodů pro další využití. Pro výuku je potřeba: připojení k internetu, skype, e-mail. V případe zájmu možnost semináře ve Vaši firmně nebo u nás. 
Časový harmonogram: 9:00-10:30 – 1. blok, 10:30-10:45 přestávka, 10:45-12:00 – 2. blok, 12:00-12:15 – Přestávka, 12:15-13:45 3.blok, 13:45-14:00 přestávka, 14:00-15:30 4.blok, 15:30-15:45 dotazy.

Popis semináře:

Seznámení s prostředím - panely, menu.
Kde se program nachází - Start, plocha, lišta
Nový dokument, Uložení, doc
Práce s textem
Ovládání pomocí myši, klávesnice
Psaní a základní úpravy textu
Záhlaví zápatí, datum čas.
Tabulátory,
Pravopis,
Tisk

Potřebujete individuální školení pro Vaši firmu? Potřebujete intenzivní školení a práci s týmem přímo u Vás ve firmě na základě konkrétních požadavků a témat?
Nabízíme individuální interní školení,  nastavení témat pro Vaši společnost ve Vaši firmě.
 
Přednášející:
František Molnár 
Lektor u ACZ, certifikát Windows 7 a MSCA

Nezávislý lektor a konzultant u Office balíčcích, online marketingu a SEO optimalizací. Využívá Google apps a nasazuje ho ve firmách. Spolupracuje s NETmail. V oboru pracuje víc jak 10 let a denně se věnuje studiu marketingu a osobnostnímu rozvoji. Úspěšně školí a pracuje v online marketingu. Důsledný, pečlivý, zodpovědný, kritický, se smyslem pro detail. Jako profesionál dělá pro  klienti to nejlepší. 

Na každé školení máme k dispozici omezený počet míst, proto je třeba se předem registrovat. Rezervaci proveďte v objednávkovém formuláři nebo na info@askoleni.cz . Přijaté přihlášky potvrzujeme elektronickou poštou příp. dotazy a objednávky pro Vaši společnost, kontaktujte nás na+420 702 560 057. Každý seminář zahrnuje vedle výkladu i studijní materiál a občerstvení. Daňový doklad bude předán při prezenci.
Odesláním objednávky objednatel vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami spol. ING ROWAN, s.r.o. Nádražní 213/10, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava.

Obchodní podmínky  
Jakmile se účastník  nedostaví na školení bez předchozí omluvy, bude mu účtována smluvní pokuta odpovídající ceně objednaného kurzu. V případě předem omluvené neúčasti (elektronickou poštou nebo písemně) bude převedená registrace na nejbližší termín daného kurzu; toto převedení je možné jen jednou.
Vyhrazujeme si právo změny data a místa či zrušení kurzu z organizačních či provozních důvodů. V případě, že se kurz neuskuteční z důvodů na straně poskytovatele společnosti ING ROWAN, s.r.o., částka bude po dohodě objednateli vrácena na jím sdělený účet nebo převedena na nejbližší další termín daného kurzu.

Odesláním přihlášky na kurz nebo objednávky na produkt uděluje objednatel dle zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti ING ROWAN, s.r.o., jakožto správci, a to za účelem zařazení do databáze správce a za účelem zasílání obchodních sdělení správce prostřednictvím elektronických prostředků. V případě, že objednávku provádí jménem třetích osob, předpokládáme, že tento souhlas poskytuje i za ně a je k tomu od nich zmocněn. Udělený souhlas se zpracováním osobních údajů může objednatel kdykoli u správce odvolat.

Objednávka semináře

captcha
Reload