Copyright © 2013 ING ROWAN
222223.jpg

Základy práce s počítačem a internetem

 

 

Seminář je určen: Všem, kteří chtějí pracovat s počítačem doma nebo v práci.

Cíl semináře: Poskytnout ucelené informace o možnostech a fungování počítače.  Seznámení s počítačem pro každodenní využití.

Cena Semináře: Připravujeme

Termín: Připravujeme

Místo konání: Budova Prosperita Palace přímo v centru Ostravy u tramvajové zastávky Elektra. Nádražní 213/10, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava

Časový harmonogram: 9:00-10:30 – 1. blok, 10:30-10:45 přestávka, 10:45-12:00 – 2. blok, 12:00-12:15 – Přestávka, 12:15-13:45 3.blok, 13:45-14:00 přestávka, 14:00-15:30 4.blok, 15:30-15:45 dotazy.

Popis semináře:

Hardware - Monitor, Počítač, Periferie

Software – Operační systém, standardní software, Office Balíčky, podpůrný software, datové soubory, disk

Zapojení PC - kabely

problémy se startem PC - z praxe

plocha, složky, dokumenty

Práce s myší a klávesnicí

Spuštění programů

Poznámkový blok a základy psaní z klávesnice

Název souboru

Průzkumníku

Obnova souboru z Koše

Ukončení práce s flash diskem a jeho bezpečné odpojení

Tisk

Práce s CD / DVD

Internet - seznam, Google - vyhledávání.

kopírování, mazání, koš, hudba, dokumenty, video, obrázky

Otevření aplikace, zavření

Práce s datovými soubory

Ukončení práce, vypnuti počítače

Koncovky souborů

 

Přednášející:

 

Na každé školení máme k dispozici omezený počet míst, proto je třeba se předem registrovat. Rezervaci proveďte v objednávkovém formuláři nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Přijaté přihlášky potvrzujeme elektronickou poštou příp. dotazy a objednávky pro Vaši společnost, kontaktujte nás na+420 702 560 057. Každý seminář zahrnuje vedle výkladu i studijní materiál a občerstvení. Daňový doklad bude předán při prezenci.

Odesláním objednávky objednatel vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami spol. ING ROWAN, s.r.o. Nádražní 213/10, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava.

Obchodní podmínky  

Jakmile se účastník  nedostaví na školení bez předchozí omluvy, bude mu účtována smluvní pokuta odpovídající ceně objednaného kurzu. V případě předem omluvené neúčasti (elektronickou poštou nebo písemně) bude převedená registrace na nejbližší termín daného kurzu; toto převedení je možné jen jednou.

 

 

Vyhrazujeme si právo změny data a místa či zrušení kurzu z organizačních či provozních důvodů. V případě, že se kurz neuskuteční z důvodů na straně poskytovatele společnosti ING ROWAN, s.r.o., částka bude po dohodě objednateli vrácena na jím sdělený účet nebo převedena na nejbližší další termín daného kurzu.
Odesláním přihlášky na kurz nebo objednávky na produkt uděluje objednatel dle zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti ING ROWAN, s.r.o., jakožto správci, a to za účelem zařazení do databáze správce a za účelem zasílání obchodních sdělení správce prostřednictvím elektronických prostředků. V případě, že objednávku provádí jménem třetích osob, předpokládáme, že tento souhlas poskytuje i za ně a je k tomu od nich zmocněn. Udělený souhlas se zpracováním osobních údajů může objednatel kdykoli u správce odvolat.